تلفن: ایمیل: vatanshop@yahoo.com تلفن همراه: 09192925752 شناسه یاهو:
آموزش زبان اردو

آموزش زبان اردو

آموزش زبان اردو
این برنامه از روشهای صوتی و تصویری و لغات نوشته شده برای کمک به یادگیری زبان اردو شما استفاده می کند . شما می توانید تلفظ هر لغت را توسط یک سخنگوی بومی زبان بشنوید .
بعد از شنیدن تلفظ لغت شما می توانید صدای خودتان را ظبت کنیدو بعد تفاوت هر دو را بشنوید .
طرز تفکر تصویری تلفظ ها یک پیشرفته عالی در این برنامه محسوب می شود .
اصو لها
این برنامه اکثر زمینه ها را شامل می شود و چون ما علاقمند به دیدن نو شته ها و تمرینات دستوری بیشتر هستیم این مسئله باعث می شود که این برنامه پیچیده تر شود و یک زمینه کامل و عالی برای ایجاد دانش زبان فراهم کند .
سهولت استفاده از بر نامه
حتی اگر برای اولین بار از نرم افزار استفاده می کنید لازم نیست به کاربر غیر خود کار مراجعه کنید زیرا همه چیز واضح و آشکار است . و نیازی به توضیح ندارد .
تاثیر این بر نامه
این برنامه از مطالب و اطلا عاتی صوتی و تصویری برای کمک به یاد گیری شما استفاده می کند . شما می توانید در زمان دلخواه درسها را مرور کرده تا به راحتی آموزش ببینید و پیشرفت کنید .
اگر شما فقط از این نرم افزار استفاده کنید سطح لغت و تلفظ شما پیشرفت گسترده ای خواهد کرد .
کمک و تایید فنی
این نرم افزار نیازی به کمک و پشتیبانی ندارد اما برای مواقع نیاز یک دکمه Help با کمی توضیحات آموزشی وجود دارد .
خلاصه :
این نرم افزار یک بر نامه lnteractive می باشد تا بتواند به راحتی به شما آموزش دهد . این نرم افزار به افزدوه شدن لغات و پیشرفت کردن تلفظ شما کمک زیادی می کند شما با کاربرد از این نرم افزار می توانید در واقع یک لهجه از میان زبانهای دنیا انتخاب کنید و بعد از معنا و گویش صحیح و روان آن استفاده کنید .
این نرم افزار یک تحول در یاد گیری زبان خارجه محسوب شده و اید آل برای سفر یا آموزش بنیادی می باشد که تمام زبانهای دنیا را پوشش می دهد و لغات و عبارات اساسی و ضروری در موضوعات مختلف از قبیل غذا تا اصطلاحات اصولی را طبقه بندی کرده است و با تاثیر از این برنامه شما می توانید با هر جای جهان ارتباط بر قرار کنید . از زبان کرنیش تاکانتونی ونروژی بطور جالب و فوق العاده ترکیبی از خصوصیات حسی و مضمون گسترده در نرم افزار برای ترجمه سریع و یاد گیری بصورت چند زبانی قرار گرفته است
آموزش زبان اردو در یک دی وی دی

خرید این محصول قیمت: 55,000 ریال

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX