تلفن: ایمیل: vatanshop@yahoo.com تلفن همراه: 09192925752 شناسه یاهو:
آموزش زبان انگیلسی بر ای موبایل

آموزش زبان انگیلسی بر ای موبایل

 

آموزش زبان انگیلسی بر ای موبایل (نصرت موبایل)


بسته جامع آموزش زبان انگیسی ویژه تلفن همراه

 

جامعترین بسته آموزش زبان انگلیسی از طریق تلفن همراه حاوی دهها متد مختلف متناسب با کلیه سطوح آموزشی

 

مجموعه کامل آموزش زبان به روی موبایل بهترین و کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی  برای استفاده در گوشی های همراه

 

یکی از اصلی ترین مشکلات افراد در راه یادگیری زبان انگلیسی ؛ عدم داشتن وقت کافی و توانایی برنامه ریزی بلند مدت برای یادگیری این مهارت است . چرا که یاگیری یک زبان جدید بدون برنامه ریزی و صرف فرصت کافی ابدا امکان پذیر نیست . از طرفی ما هر روز بخش زیادی از وقتمان را در راه (درون ماشین ؛ مترو , اتوبوس ؛ تاکسی و…) طی می کنیم و عملا این وقتمان از بین می رود . آیا تا بحال فکر کرده اید که از این وقت مرده برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید ؟ بله ، این امکان پذیر است !

 

 

تا به حال چند بار تصمیم جدی برای یادگیری زبان گرفته اید!؟

 

مجموعه ای که پیش روی دارید ؛ شامل دهها عنوان و بسته آموزشی زبان انگلیسی برای کلیه سطوح است که تخصصا ویژه استفاده توسط تلفن همراه تهیه شده است . تنها چیزی که برای استفاده از این بسته نیاز دارید ؛ یک تلفن همراه همراه با یک هندزفری است که بتوانید آموزش های صوتی موجود در این مجموعه را بشنوید . کلیه اموزش های این مجموعه با تکنیک شنیدار طراحی و ساخته شده اند . به این معنا که برای درک آن نیازی به تمرین یا نوشتن ندارید . تنها کافیست آموزش ها را بشنوید و آنها را زمزمه کنید . بدین صورت در طی یک دوره چند ماهه ؛ می توانید به زبان انگلیسی مسلط شوید !!

بدون شک این بسته ؛ جامعترین مجموعه آموزشی زبان انگلیسی از طریق تلفن همراه است . در انتخاب مجموعه های موجود در آن نهایت دقت به عمل آمده است تا بسته ای متناسب با نیاز کلیه زبان آموزان ارائه شود .

 

ویژگی های این بسته آموزشی

قابل استفاده برای تمام سنین با هر سطح آشنایی

مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی طی سه ماه

برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان

تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری

لازم نیست با ذهن خود کلنجار روید فقط یکبار گوش کنید

این محصول به صورت مستقیم با مغز شما ارتباط برقرار می کند

بعد از تهیه این بسته و گوش کردن بر طبق متد مشخص شده که در طول فراگیری آموزش با آن مرحله به مرحله آشنا می شوید، متوجه می شوید که چه تغییری در زبان شما روی میدهد. شما به راحتی فیلمهای آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید. شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملاً میتوانید ارتباط برقرار کنید. احساس میکنید معجزه‌ای روی داده در واقع شما سعی نمیکنید چیزی بیاموزید بلکه این نوار با فرمولی که در قرارگیری کلمات و جملات آن با فاصله‌های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما می‌آموزد

خرید این محصول قیمت: 40,000 ریال

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX