تلفن: ایمیل: vatanshop@yahoo.com تلفن همراه: 09192925752 شناسه یاهو:
پرسش و پاسخ هاي حقوقي

پرسش و پاسخ هاي حقوقي

سی دی پرسش و پاسخ های حقوقی
كدام مهم‌تر است ؟!!
 ثبت يك شركت، اداره آن و يا درآمد؟
 
اين نابرابري‌ها بر زندگي روزمرهء تك‌تك ما  تأثير مستقيم دارد و به صورت‌هاي مختلف ما را در ابن بست قرار داده و از بعضي حقوق انساني بديهي مان محروم مي‌كند.

 
اين حق ماست كه تمامي حقوق قانوني خودمان را بدانيم
در اين سي دي و كتاب شما را از تمام اين مشكلات راحت مي كند
از همين رو است كه تلاش براي بهبود وضعيت مردم از زمان قديم تاكنون جزو يكي از خواسته‌هاي اساسي بوده است. خواسته‌اي كه همواره در كشاكش تغيير و تحولات سياسي ناديده گرفته شده و گاه به گاه با يك دستور حكومتي اعطا و با دستوري ديگر لغو شده است و در برخي موارد خواسته‌هاي مردم نه به عنوان يك اولويت بلكه با يك نگاه ابزاري مورد توجه حكومت‌ها قرار گرفته است.
 
 

اگر ما مردم بخواهيم تلاش براي رفع اين نابرابري‌ها را در برنامه خود قرار دهيم به نظر شما از بين مواردي همچون نابرابري در اقتصاد،فعاليت، تحصيل، ارث، قصاص، شهادت، تابعيت، ولايت و حضانت فرزندان، ارث، قضاوت و سن مسووليت كيفري كه از مهم‌ترين نابرابري‌هاي قانوني در مسايل حقوقي است، كدام يك در اولويت خواسته‌هاي ما قرار دارد؟
زن در جامعه ايراني كمتر از حقوق خود آگاه شده است
 

چرا نبايد از حقوق قانوني خود برخوردار نباشيم
سن مسووليت كيفري براي دختران 9 سال قمري_8 سال و 9 ماه شمسي) و براي پسران 15 سال قمري_14 سال و 6 ماه شمسي) است. به گونه‌اي كه اگر دختر هشت ساله كه بچه‌اي بيش نيست مرتكب خطايي شود با او مثل يك انسان بزرگسال رفتار مي‌كنند و تمامي ‌مجازاتي را كه قانون در نظر گرفته است(حتي اگر اعدام باشد) براي او نيز صادر مي‌شود. تنها استثنا هم اين است كه حكم پس از رسيدن به 18 سالگي اجرا مي‌شود و كودك مجرم اين مدت را بايد در زندان بگذراند.

خرید این محصول قیمت: 40,000 ریال

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX