تلفن: ایمیل: vatanshop@yahoo.com تلفن همراه: 09192925752 شناسه یاهو:
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد واقعی از طریق اینترنت
اگر دنبال شغل دوم پردرآمدی هستید این کار را به ما بسپارید
مطمئن ترین روش برای کسب درآمد
روشهای مختلفی برای پول در آوردن در اينترنت وجود دارد که بعضی از آنها به تخصصهای خاص و برخی ديگر به سرمايه و امکانات نياز دارد ولی روشهايی نيز وجود دارد که به تخصص و سرمايه و امکانات نياز ندارد .ما از طريق يک CD روشی را آموزش ميدهيم که براي به کار گيری آن فقط به يك دستگاه كامپيوتر که قابليت اتصال به اينترنت را داشته باشد نياز دارد و کاربرانی که کار با ويندوز را بدانند و انگليسی در حد دوره دبيرستان بلد باشند ميتوانند از اين روش برای کسب درآمد استفاده نمايند.
که ميزان آن بستگی به ميزان تلاش و کوشش شما دارد.شرکتهای بزرگ خارجی برای انتشار پيامهای بازرگانی خود از روش جديد بازاريابی الکترونيکی که مبتنی بر ارسال ايميلهای تبليغاتی است استفاده ميکنند. به اين صورت که پيامهای بازرگانی خود را در اختيار سايتهای ويژه ای قرار ميدهند تا اين سايتها پيامها را براي اعضای خود از طريق ايميل ارسال کنند.
اين سايتها بابت ارسال پيامها از شرکتهای سفارش دهنده آگهی کارمزد دريافت ميکنند و برای ايجاد انگيزه بيشتر اعضا , به ازای ديدن هر تبليغ مقدار مشخصی پول به اعضايشان پرداخت ميکنند که اين مقدار در سايتهای مختلف فرق ميکند.
به اين ترتيب هم شرکتها تبليغ خود را کرده اند و هم سايتها به سوددهی رسيده اند و هم اعضا درآمد مناسبی کسب کرده اند. اين يك روش بين المللی است كه در بعضی از كشورها رواج بيشتری داشته است براي مثال توجه شما را به يك خبر كه در تاريخ
19/2/83 در روزنامه قدس چاپ شده جلب ميكنم:
" درآمد زنان هندی از محل تبليغات سايتهای اينترنتی "
زنان هندی با وجود نداشتن شغل در زمان حاضر ميتوانند ضمن همكاری با سايتهای اينترنتی تا 10 هزار روپيه (200 هزار تومان) در ماه درامد داشته باشند روزنامه انگليسی زبان Times of India گزارش داد كه در حال حاضر تعداد زيادی از اين زنان در شركت های تبليغاتی كه در سايتهای اينترنتی فعال هستند جذب ميشوند و وظيفه آنها كليك كردن بر روی تبليغات است .
يكی از مزيتهای اين روش اين است كه هيچ پولی از كشور خارج نميشود بلكه هميشه پول به صورت ارز از خارج وارد كشور ميشود.
اين پول از طرف شركتها و سايتهای خارجی بابت توجه و نگاه کردن به تبليغات آنها و عضو شدن در سايت آنها و کليک کردن بر روی لينکهای معرفی شده و جستجو کردن در مورد موضوع مورد علاقه از طريق سايتهای آنها و يا ارسال و دريافت Email و يا شرکت در مسابقات آنها و يا معرفی سايت انها به ديگران و همچنين عضويت در سايتهای پيشنهاد شده توسط آنها و غيره ....به حسابتان واريز ميشودو چون شما هيچ پولي را بابت سرمايه گذاري اوليه خرج نميكنيد, بنابراين احتمال برشكست شدن و بدهكار شدن شما در اين كار برابر صفر است .
دو كانال تلوزيونی را در نظر بگيريد فرض كنيد كانال 1 هميشه فقط فيلم پخش ميكند و كانال 2 فقط آگهی تكراری پخش ميكند براحتی ميتوان تشخيص داد كه بيننده های كانال 2 بسيار كمتر از كانال 1 است در حالی كه كانال 2 برای ادامه حيات و اخذ آگهي از كمپانيها نياز به بيننده های بيشتری دارد تا شركتها آگهيهای بيشتری به او بدهندو درآمد او نيز بيشتر شود براي اينكار ترفندهايی بكار ميبرد مثلا به بيننده هايش هديه ميدهدو يا در قرعه كشی جوايز آنها را شركت ميدهدو روشهای ديگر .
سايتهای مورد بحث ما نيز براي افزايش بازديد كننده به اعضای خود در ازای كارهای مشخص پول پرداخت ميكند .
در اين سی دی کليه مراحل کار از ابتدا تا انتها به زبان فارسی توضيح داده شده است که با پيگيری دقيق آنها و کمی همت ميتوانيد پولدار شويد .
مراحل کار به صورت خلاصه به شرح زير است :
سی دی اول به صورت وی سی دی بوده و کاملا تصویری می باشد.
سی دی دوم به صورت مالتی مدیا بوده و مکمل سی دی اول می باشد .
ساختن Email به روشی که در CD آموزش داده شده
افتتاح يک حساب بانکی در معتبرترين بانک اينترنتی جهانی به روش آموزش داده شده (در کمتر از 3 دقيقه) و برای اينکار نيازی به واريز پول هم نداريد که پس از کسب درآمد , پولهای داخل اين حساب براحتی به هر حساب ريالي قابل انتقال است.
يادگيری لغات تخصصی (حدود 30 لغت)
عضو شدن در يک يا چند سايت پيشنهاد شده در CD (عضويت همزمان در چند سايت امکان پذير است)
پيگيری دقيق دستورالعملهای کسب درآمد
انتقال وجوه کسب شده به بانک اينترنتی
فروش و يا انتقال پولها به حساب خودتان در يکی از بانکهای داخل کشور
انجام مراحل 5 و 6 و 7 برای کسب درآمد بيشتر
نکته : در صورتی که در هر يک از مراحل فوق پرسش و يا مشکلی داشتيد ميتوانيد سريعا سوال خود را به زبان فارسی از طريق آدرس Email زير مطرح کرده تا کارشناسان گروه جواب آن را برای شما ارسال نمايند. info@blackmarket.ir
هزينه های شما برای انجام اين کارها فقط هزينه خط تلفن (ساعتی حدود 100 تومان) و هزينه اينترنت ميباشد. (کارتهای اينترنتی موجود در بازار از ساعتی 20 تومان تا 200 تومان متغير است) که با توجه به درآمد کسب شده در اين کار بسيار ناچيز ميباشد .
کلمات تخصصی جهت جستجوی سایت های درآمد زا
آموزش طراحی وب سایت رایگان و معرفی سایت های پر بازدید جهت تبلیغات

خرید این محصول قیمت: 50,000 ریال

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX